Side-events programma

Wil je wel eens zien hoe fit je nou eigenlijk écht bent en ben je benieuwd hoe het is om in een rolstoel te sporten? Kom dan zelf sporten tijdens de wereldkampioenschappen: dagelijks van 09:00 – 17:00 uur.

  • Zitvolleybal
  • Join Volleybal Tour: hoe hard smash jij?
  • Uitdagend rolstoelparcours
  • Rolstoeltennis
  • Test hoe fit je bent
  • Maak je eigen smoothie

Natuurlijk kun je voor of na het sporten ook op de tribune plaatsnemen om TeamNL naar goud te juichen. Toegang tot de sportactiviteiten in Omnisport en de wereldkampioenschappen para-cycling is gratis.

Bekijk hier alle startlijsten en uitslagen.

Para-cycling programma

Dag 1 donderdag 14 maart        

09:30 – 13:49 uur Categorie Discipline Onderdeel
Dames Cycling 1 3 km Individuele achtervolging kwalificatie
Dames Cycling 2 3 km Individuele achtervolging kwalificatie
Dames Cycling 3 3 km Individuele achtervolging kwalificatie
Heren Cycling 1 3 km Individuele achtervolging kwalificatie
Heren Cycling 2 3 km Individuele achtervolging kwalificatie
Heren Cycling 3 3 km Individuele achtervolging kwalificatie

 

15:00 – 18:49 uur Tandem Dames en Heren 1km Teamsprint testevenement
Dames Cycling 5 500 meter Tijdrit finale
Dames Cycling 4 500 meter Tijdrit finale
Heren Cycling 5 1km Tijdrit finale
Heren Cycling 4 1km Tijdrit finale
18:49 uur Prijsuitreiking: 1 km en 500 meter
19:13 uur Prijsuitreiking Tandem Teamsprint

 

19:19 – 20:43 uur Dames Cycling 1 3 km Individuele achtervolging finale
Dames Cycling 2 3 km Individuele achtervolging finale
Dames Cycling 3 3 km Individuele achtervolging finale
Heren Cycling 1 3 km Individuele achtervolging finale
Heren Cycling 2 3 km Individuele achtervolging finale
Heren Cycling 3 3 km Individuele achtervolging finale
20:43 uur Prijsuitreiking 3 km Individuele achtervolging

 

Dag 2 vrijdag 15 maart

09:00 – 14:41 uur Dames Tandem 3 km Individuele achtervolging kwalificatie
Heren Tandem 4 km Individuele achtervolging kwalificatie
Dames Cycling 1 500 meter tijdrit finale
Dames Cycling 2 500 meter tijdrit finale
Dames Cycling 3 500 meter tijdrit finale
Heren Cycling 1 1km tijdrit finale
Heren Cycling 2 1km tijdrit finale
Heren Cycling 3 1km tijdrit finale
14:41 uur Prijsuitreiking: tijdrit

 

16:30 – 17:58 uur Dames Cycling 5 Omnium – 200 meter –  vliegende start testevenement
Dames Cycling 4 Omnium – 200 meter –  vliegende start testevenement
Dames Cycling 3 Omnium – 200 meter –  vliegende start testevenement
Dames Cycling 2 Omnium – 200 meter –  vliegende start testevenement
Dames Cycling 1 Omnium – 200 meter –  vliegende start testevenement
Dames Tandem 3km individuele achtervolging finale
Heren Tandem 4km individuele achtervolging finale
17:58 uur Prijsuitreiking: Tandem achtervolging

 

18:10 – 20:14 uur Heren Cycling 5 Omnium – 200 meter –  vliegende start testevenement
Heren Cycling 4 Omnium – 200 meter –  vliegende start testevenement
Heren Cycling 3 Omnium – 200 meter –  vliegende start testevenement
Heren Cycling 2 Omnium – 200 meter –  vliegende start testevenement
Heren Cycling 1 Omnium – 200 meter –  vliegende start testevenement

 

Dag 3 zaterdag 16 maart

09:00 – 13:21 uur Dames Cycling 4 3 km individuele achtervolging kwalificatie
Dames Cycling 5 3 km individuele achtervolging kwalificatie
Heren Cycling 4 4 km individuele achtervolging kwalificatie
Heren Cycling 5 4 km individuele achtervolging kwalificatie
Heren Cycling 1 15 km Scratch finale
Heren Cycling 2 15km Scratch finale
13:21-13:34 uur Prijsuitreiking Heren Omnium & Scratch

 

14:45 – 15:41 uur Dames Cycling 4 3 km individuele achtervolging kwalificatie
Dames Cycling 5 3 km individuele achtervolging kwalificatie
Heren Cycling 4 4 km individuele achtervolging kwalificatie
Heren Cycling 5 4 km individuele achtervolging kwalificatie
15:41 – 16:05 uur Prijsuitreiking  individuele achtervolging

 

16:05-19:25 uur Dames Tandem 1km tijdrit finale
Heren Tandem 1km tijdrit finale
Dames Cycling klassen 1 – 2 10km scratch finale
Dames Cycling klassen 4 – 5 10km scratch finale
19:25 uur Prijsuitreiking: 10km Scratch & Dames Omnium


Dag 4 zondag 17 maart

10:00 – 14:08 uur Dames Tandem 200 meter sprint kwalificatie
Heren Tandem 200 meter sprint kwalificatie
Dames/Heren Cycling 1 – 5 750 meter teamsprint kwalificatie
Dames Tandem 200 meter sprint kwartfinale
Heren Tandem 200 meter sprint kwartfinale
Dames Tandem 200 meter sprint kwartfinale
Heren Tandem 200 meter sprint kwartfinale
Dames Tandem 200 meter sprint kwartfinale
Heren Tandem 200 meter sprint kwartfinale

 

15:30 – 16:32 uur Heren Cycling 3 15km scratch finale
Heren Cycling 4 15km scratch finale
Heren Cycling 5 15km scratch finale
16:32 uur Prijsuitreiking: 15km scratch & Omnium

 

17:08 – 18:58 uur Dames Tandem 200 meter sprint halve finale
Heren Tandem 200 meter sprint halve finale
Dames/Heren Cycling 1 – 5 750 meter teamsprint finale
Dames Tandem 200 meter sprint halve finale
Heren Tandem 200 meter sprint halve finale
Dames Tandem 200 meter sprint 7 – 8e plaats
Dames Tandem 200 meter sprint 5 – 6e plaats
Dames Tandem 200 meter sprint finale
Heren Tandem 200 meter sprint finale
Heren Tandem 200 meter sprint 7 – 8e plaats
Heren Tandem 200 meter sprint 5 – 6e plaats
Dames Tandem 200 meter sprint finale 1e heat
Heren Tandem 200 meter sprint finale 1e heat
18:58 uur Prijsuitreiking: teamsprint

 

19:04 – 19:44 uur Dames Tandem 200 meter sprint finale 2e heat
Heren Tandem 200 meter sprint finale 2e heat
Dames Tandem 200 meter sprint finale 3e heat
Heren Tandem 200 meter sprint finale 3e heat
19:44 uur Prijsuitreiking 200 meter sprint